אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


דמיון מודרך

אימון אישי ורגשי באמצעות דימיון מודרך

דמיון מודרך הוא שיטה המשמשת להשפעה על המצב הנפשי של האדם על ידי שימוש בדמיון. באמצעות הדמיון מופעל תת המודע ומאפשר להעלות סיטואציות, אירועים או תחושות מהעבר, לעבדם מחדש ע"י המוח הקדמי ולהגיע לתובנות מותאמות לכאן ועכשיו, תרגול חוזר ונשנה בשליטת המוח על רגשות, ומחשבות, מאפשר לשנות מצבים רגשיים ולהעלות מחשבות עמוקות באופן אסוציאטיבי.

הדמיון המודרך מתחיל משלב ההרפיה, העלמת המחשבות המתרוצצות ללא הרף בראש והתמקדות בנשימות או בתמונה מסוימת המדמה מצב תודעה מדיטטיבי. שיטה זה נפוצה בפסיכותרפיה ונמצאה כיעילה הן עבור יחידים והן עבור קבוצות. בשיטה זו משתמשים כהכנה לקראת תחרויות ספורטיביות, מבחנים, ראיון עבודה או כל אירוע מלחיץ אחר.

דמיון מודרך – טכניקות להצלחה 

כיצד מתבצע הדמיון המודרך ?

  • כאמור על האדם להיכנס תחילה למצב מדיטטיבי
  • כאשר האדם נמצא במצב זה, המדריך שלצידו מתאר לו סיפור המלא בדימויים חיוביים השייכים לנושא הטיפול שנבחר לתהליך. כך לדוגמא במהלך הדמיון המודרך ניתן לתאר גשר בתור דבר אשר עוזר לנו לחצות מכשול או בית בתור האזור בו אנו מרגישים בטוחים
  • המדריך מנתב את המודרך למקומות הנכונים אשר יוצרים תחושה חיובית ובכך יוצר אצלו תגובות ספציפיות העוזרות לו להתמודד עם המחשבות, החששות והמגבלות שהוא חווה בחיי היום יום.

דמיון מודרך – מחשבה יוצרת מציאות

על ידי ניתוב המחשבות למקום הנכון, ניתן להעלות את תפקודו של האדם טרם האירוע המלחיץ ובמהלכו. הלחץ והמועקה שחווה האדם טרם האירוע הם פחד מהלא נודע, פחד שאין לו בסיס ויש להשתחרר ממנו על מנת להצליח. מחשבה על כישלון ככל הנראה אכן תוביל לכישלון בשל הקושי לתפקד תחת הלחץ שהאדם יוצר על עצמו.

לאחר 40 שנים במערכת החינוך, התמקצעות בתחום הייעוץ הארגוני ולאחר מכן באימון אישי ועסקי – תשמח אפרת ננר לעזור לכל אדם להשיג את מטרותיו על ידי גישה נכונה לחיים. מודל העבודה אותו פיתחה מאפשר למתאמן למנף הקושי לצמיחה, את הרגשות השליליים להעצמה אישית ואת החרטות להצבת יעדים חדשים. על מנת לעשות מהפך מהיר בחייכם פנו עוד היום לייעוץ ראשוני באמצעות האינטרנט או הטלפון.

אפרת ננר יכולה להוסיף לכם קורס ללימודי דמיון מודרך כדי שאתם תוכלו להעביר הלאה את הכלים הנכונים לגישה טובה וחיובית יותר.

 

 

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


מאמרים נוספים
קידום באינטרנט קידום באינטרנט