אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


טיפול NLP

טיפול NLP מה זה ?

טיפול NLP או בשמו המלא Neuro Linguistic Programming, עיסוקו בשינוי דפוסי חשיבה שכליים של האדם. תורת ה – N.L.P פותחה בשנות ה-70 בארה"ב. משך הטיפול מהיר יחסית ונע בין 10 ל – 15  פגישות לשם השגת מטרה מוגדרת. במהלך המפגשים מתבצע איתור תבניות חשיבה מכשילות היוצרות את הבעיה ומקבעות אותה. זיהוי התבנית השלילית והחלפתה בתבנית חיובית, היא המאפשרת לצאת לדרך חדשה המובילה את האדם להצלחה בה הוא חפץ.

הדבר דומה למעיין קידוד מחדש של המוח שבמהלכו המטפל מקבל גישה לתפיסה המושרשת עמוק בתת מודע שלו אותה רכש מהבית, טראומה מהילדות או רצף של כישלונות אשר קיבע תבנית שלילית לגבי העתיד. בעזרת דמיון מודרך וטכניקות אחרות הנוגעות למוח האדם, יכול המטפל לשנות את אותה תבנית שעד עתה הביא לכישלון.

טיפול NLP וחשיבה חיובית

אדם ממוצע, יודע שחשיבה חיובית הינה אחת המפתחות המרכזיים להצלחה בחיים. מחקרים רבים מציעים להסתכל על המוח שלנו כעל איבר דינמי המסוגל להשתנות באופן פעולתו ובאופן בוא הוא תופס את המציאות. הקשר בין גוף, נפש, תודעה ומציאות הוא נושא שימשיך להעסיק אותנו עוד שנים רבות קדימה. תורת ה-NLP היא אחת השיטות הפופולריות לבחינת נושא זה מקרוב.

על מנת לאפשר למטופל לשנות את תפיסת המציאות שלו על ידי זיהוי הקושי והצעת אלטרנטיבה או דפוס חשיבה רצוי, יוצר המטפל סביבה טיפולית נוחה, רגועה שלווה וחיובית כמה שיותר. ככל שעובר הזמן, מעגל החשיבה הישן מתפוגג ומוחלף במעגל חשיבה חיובי. המצב הדמיוני שהאדם חווה בראשו – מצב אשר מתאר התגברות והתמודדות עם הקושי – נותן למטופל תחושת הקלה כאילו כבר התגבר על הקושי.
בדרך זו מבצע האדם ריפוי עצמי.

אפרת ננר – ייעוץ אימון והדרכה

לא תמיד ניתן להגיע לבד להצלחה ולא כל שכן להתמיד בה. על מנת לממש את שאיפותיכם בחיים, להתגבר על אמונות מקבילות ולהתאים לעצמכם תפיסת עולם שתהלום את גילכם, עיסוקכם ושאיפתכם לעתיד, חשוב למצוא מלווה / Coacher, אמין מקצועי ובעל ניסיון מוכח.

אפרת ננר תשמח לחשוף בפניכם את שיטת העבודה הייחודית אותה פיתחה, כזו המאפשרת לרכוש כלים עוצמתיים בעזרתם ניתן לשנות השקפת עולם ולהיות גורם משפיע ובעל השפעה על הסביבה הקרובה ועל מעגלי החיים השני השלישי ויותר. להתמקד במטרות ארוכות טווח ולהגיע לצמיחה והגשמה.

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


מאמרים נוספים
קידום באינטרנט קידום באינטרנט