אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


ייעוץ ארגוני לעסקים

ייעוץ ארגוני לעסקים הוא חלק בלתי נפרד מחברה אשר מעוניינת להצליח לאורך זמן ומאמינה שבעולם עסקי של אי וודאות, נחוצה לארגון עין חיצונית בוחנת וידע ארגוני מן המעלה הראשונה. מטרתו של הייעוץ הארגוני היא להתמודד עם השינויים המואצים המאפיינים את עולמנו ככלל ואת עולם העסקים בפרט. החברות והארגונים השונים נאלצים להתמודד עם שינויים תכופים הכוללים התפתחויות טכנולוגיות, שינוי ערכים, גיוון במשאבי האנוש העומדים לרשות הארגון, שינויי צריכה, עליה בחשיבותו של הלקוח, גידול בכמות המידע הזמין לצרכנים, עליה בחוסר הוודאות בשוק ועוד. אתגרים אלה כמו גם הגלובליזציה של המשק והתלות שלו באינספור גורמים מובילים. יותר ויותר ארגונים פונים לאנשי מקצוע חיצוניים המתמחים בייעוץ ארגוני.

 

יתרונות של ייעוץ ארגוני לעסקים 

ייעוץ ארגוני חיצוני לעסקים שם דגש על מספר היבטים, מנקודת מבט שלישית:

  • ההון האנושי – שימת דגש על ההון האנושי הקיים בחברה ופיתוח העובדים, ניתן להביא את תפוקת העובדים לגדול לאורך זמן, לחזק את השדרה הניהולית בארגון, לאפשר לעובדים להתפתח בתוך החברה וליצור זיקה ומחויבות למקום העבודה. כיום ההון האנושי הוא אחד המפתחות המרכזיים להצלחה של כל חברה.
  • אסטרטגיה ארוכת טווח – על ידי תכנון של פעולות רחבות היקף, הגדרת מטרות על פני ציר זמן וחלוקת תפקידים הולמת יכולות, ניתן לקדם את החברה באופן הדרגתי ויציב לעבר המטרות האמיתיות שלה.
  • סדר במערכת – ייעוץ ארגוני מאפשר לבצע סדר בארגון. ניתן להגדיר מחדש תפקידים מסוימים, לקבוע את גבולות הגזרה של העובד/המנהל, לבצע שינויים בכוח אדם ולאייש תפקידים על סמך התאמה ויכולת ולא מתוך מניעים אחרים.
  • בניית תכנית פעולה לתקופות משבר, במוצר, בשירות, מצב ביטחוני, שינויים פרסונליים או תחרות.
  • הגמשת הנהלים של החברה והתאמתם לחזון החברה / העסק כמו גם למציאות הקיימת
  • ועוד

 

ייעוץ ארגוני לעסקים – חשיבה ארוכת טווח

על ידי חשיבה ארוכת טווח ניתן להכין את העסק לעתות משבר, טרם מתרחשת הבעיה. הקדמת תרופה למכה מתאפשרת על ידי הבאת גורם חיצוני מקצועי להקניית כלים עוצמתיים ולהבטחת עתידה הכלכלי הפורח של החברה. בנוסף לפעילות בתוך הארגון, מציעה אפרת אימונים אישיים ועסקיים לאנשים המעוניינים לקחת את חייהם צעד אחד קדימה ולהפוך לסיפור הצלחה.

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


מאמרים נוספים
עניין של אמונה – איך לשנות אמונות מגבילות
עניין האמונות הינו נושא מורכב מחד ופשוט מאידך, אשר מלווה אותנו כבני אדם בכל רגע בחיינו. הוא חוצה תרבויות וגאוגרפיות ויכול להשפיע עלינו לחיוב או לשלילה. היכולת לשנות או להחליף מערכת אמונות כזו או אחרת הינה אפשרית עבור כל אדם,...
הסוד להצלחה כולם מכוונים ושואפים להצליח אך רק 10% מאוכלוסיית העולם נחשבים "מצליחנים". אם כן, מה מבדיל את המצליחנים מכל השאר? כיצד אם כן הם עושים זאת ? מה הם עושים שאחרים, שרוב, נרתע מלעשות? כשבוחנים מקרוב את מהות ההבדל, ניתן להבחין שמקור השוני נעוץ בדרכי החשיבה. כי חשיבה יוצרת מציאות ולדמיון אין סוף ! לא פעם נוכחנו שעבודה קשה אינה מביאה בהכרח להצלחה. גם יצירת חזון והעמדת מטרות לא מביאים תמיד את התוצאה הרצויה. מסתבר שחוץ מלתוצאה, ישנן עוד סיבות להבדל. מסתבר שכשיוצרים חזון ומסמנים מטרות, יש לסמן גם את ההנאה הנלוות להישג. המצליחנים אינם בוחלים בשום עבודה או פעילות כי הם מכוונים לתוצאות מהנות. המטרה שלהם חזקה מספיק כדי ליצור לעצמם את ההרגל לעשות דברים שהם לא אוהבים לעשות ובכך להשיג את מטרתם. כישלונות מושפעים מהרצון לדרכים מהנות, ונוטים להיות שבעי רצון מתוצאות של עשיית דברים שאותם הם אוהבים לעשות" ( גריי) כאן נעוץ ההבדל בין המצליחנים לבין האחרים כיצד רוכשים הרגל לעשות דברים שלא אוהבים? האם יש טכניקה או אסטרטגיה? אכן זוהי אסטרטגיה שבה נעזר האדם להשיג את יעדיו ולסגל אותה תכנית-על, זו היא המוטיבציה. היא היא המפתח לשינוי. מידת המוטיבציה שיש לאדם היא שתקבע את מידת האנרגיה אותה ישקיע האדם בשינוי. (מוטיבציה = מידת הכח בו משתמשים כדי להתגבר על מכשול או קושי) אם כן, כדי להצליח יש: 1. לרכוש הרגל "לעשות דברים שלא אוהבים לעשות". 2. להציב מטרה שתאפשר לא להתחשב כיצד נראית הפעולה להשגתה. כפי שתבע מארק טווין (לעניין אחר): תרקוד - כאילו לא מתבוננים בך, תשיר - כאילו לא שומעים אותך, תאהב - כאילו לא פגעו בך מעולם, ותחיה - כאילו שאתה בגן עדן.
דמיון מודרך
אימון אישי ורגשי באמצעות דימיון מודרך דמיון מודרך הוא שיטה המשמשת להשפעה על המצב הנפשי של האדם על ידי שימוש בדמיון. באמצעות הדמיון מופעל תת המודע ומאפשר להעלות סיטואציות, אירועים או תחושות מהעבר, לעבדם מחדש ע"י המוח הקדמי ולהגיע לתובנות מותאמות...
קידום באינטרנט קידום באינטרנט