אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני 

ייעוץ ארגוני הינו יעוץ הניתן לארגונים במטרה לשפר את התפקוד שלהם ואת התהליכים המתרחשים בהם. הייעוץ נועד לאפשר לארגון להתמודד עם סביבה דינמית המשתנה ללא הרף מהפן הלוגיסטי, האנושי  ובכל המתרחש בשוק. המאה ה- 21 מאופיינת באי יציבות בכל תחומי החיים, אופנות משתנות, מצב כלכלי לא יציב, העלאת או הורדת ריבית , שינויים בחקיקה ומגוון אירועים וגורמים העשויים להיות בעלי השפעה משמעותית על הארגון ועל האסטרטגיה שלו. כישלונו של מוצר מסוים או הצלחה של מוצר אחר, טעות ביצור הגוררת Recall או מוצר פשוט שלפתע הופך ללהיט. כל הדברים הללו יכולים להתרחש בכל דקה ועל החברה להיות מסוגלת להתמודד עם השינויים, מינוריים, סמויים או קיצוניים ככל שיהיו.

ייעוץ ארגוני לחומר אנושי טוב יותר 

מי שצריך להתמודד עם השינויים הללו הוא החומר האנושי הקיים בחברה. בעידן בו הטכנולוגיה זמינה לכולם באופן כמעט זהה הרי שאת ההבדל המשמעותי בין ארגון לארגון עושה החומר האנושי. שיפור יכולות העובדים וכושר הסתגלותם לשינויים, יצירת מוטיבציה ושמירה על "מתח מוטיבציוני", יצירת נתיב צמיחה עבור העובדים שיגבירו את המוטיבציה ואת תחושת המחויבות לחברה. הקשבה אמיתית לצורכיהם ובעיותיהם, כל אלה הם רק חלק מן הדברים שיש להקפיד עליהם על מנת לשמר כוח עבודה איכותי בארגון.

הייעוץ הארגוני חולש על פני מגוון נושאים הרלוונטיים לכל חברה או ארגון וניתן לחלק אותם ל-3  נושאים מרכזיים:

  • אנשים –מבוסס על ידע במדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה ארגונית, שיטות תגמול ועוד.
  • משימות –מבוסס על ידע בשיפור תהליכים, מבנה ארגוני, אסטרטגיה עסקית ושיווקית ועוד.
  • סביבה –בחינת מיקומו של הארגון בסביבה העסקית תוך בחינת יחסי הגומלין הקיימים עם ספקים, לקוחות ובעלי עניין.

מביאים את הארגון לתוצאות

על מנת להביא את הארגון לתוצאות מקסימליות לאורך זמן, יש צורך ביד מקצועית חיצונית, מכוונת. על ידי פיתוח ארגוני נכון ושינוי בתפיסת עבודה, הן של העובדים והן של צוותי ניהול, ניתן למנף כל מצב להצלחה.
אפרת ננר תעניק לכל ארגון או עסק, מהניסיון שצברה ומהחידושים האחרונים בתחום הפיתוח הארגוני.

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


מאמרים נוספים
הסוד להצלחה כולם מכוונים ושואפים להצליח אך רק 10% מאוכלוסיית העולם נחשבים "מצליחנים". אם כן, מה מבדיל את המצליחנים מכל השאר? כיצד אם כן הם עושים זאת ? מה הם עושים שאחרים, שרוב, נרתע מלעשות? כשבוחנים מקרוב את מהות ההבדל, ניתן להבחין שמקור השוני נעוץ בדרכי החשיבה. כי חשיבה יוצרת מציאות ולדמיון אין סוף ! לא פעם נוכחנו שעבודה קשה אינה מביאה בהכרח להצלחה. גם יצירת חזון והעמדת מטרות לא מביאים תמיד את התוצאה הרצויה. מסתבר שחוץ מלתוצאה, ישנן עוד סיבות להבדל. מסתבר שכשיוצרים חזון ומסמנים מטרות, יש לסמן גם את ההנאה הנלוות להישג. המצליחנים אינם בוחלים בשום עבודה או פעילות כי הם מכוונים לתוצאות מהנות. המטרה שלהם חזקה מספיק כדי ליצור לעצמם את ההרגל לעשות דברים שהם לא אוהבים לעשות ובכך להשיג את מטרתם. כישלונות מושפעים מהרצון לדרכים מהנות, ונוטים להיות שבעי רצון מתוצאות של עשיית דברים שאותם הם אוהבים לעשות" ( גריי) כאן נעוץ ההבדל בין המצליחנים לבין האחרים כיצד רוכשים הרגל לעשות דברים שלא אוהבים? האם יש טכניקה או אסטרטגיה? אכן זוהי אסטרטגיה שבה נעזר האדם להשיג את יעדיו ולסגל אותה תכנית-על, זו היא המוטיבציה. היא היא המפתח לשינוי. מידת המוטיבציה שיש לאדם היא שתקבע את מידת האנרגיה אותה ישקיע האדם בשינוי. (מוטיבציה = מידת הכח בו משתמשים כדי להתגבר על מכשול או קושי) אם כן, כדי להצליח יש: 1. לרכוש הרגל "לעשות דברים שלא אוהבים לעשות". 2. להציב מטרה שתאפשר לא להתחשב כיצד נראית הפעולה להשגתה. כפי שתבע מארק טווין (לעניין אחר): תרקוד - כאילו לא מתבוננים בך, תשיר - כאילו לא שומעים אותך, תאהב - כאילו לא פגעו בך מעולם, ותחיה - כאילו שאתה בגן עדן.
לימודי NLP
לימודי NLP הם מסוג הלימודים שיכולים לשנות את חייו של הלומד. לא רק שהשינוי מתרחש בחייו שלו אלא שאותו אדם מסוגל להביא לשינוי משמעותי בחייהם של אנשים רבים אחרים. הידע והכלים העוצמתיים שמקנים לימודי NLP הם המפתח להצלחה, לשינוי ולהתגברות...
פיתוח ארגוני
פיתוח ארגוני הוא תהליך המכוון לשינוי תפיסתי ותודעתי בחברה או ארגון. הדבר נוגע לרמה האישית, הקבוצתית או הכלל ארגוני. פיתוח ארגוני מבוסס על מחקר רגשי ואינטלקטואלי של המתרחש בארגון. על ידי קבלת משובים מן העובדים מתגבשת תכנית אשר מטרתה לשנות...
קידום באינטרנט קידום באינטרנט