אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


לימודי דמיון מודרך

לימודי דמיון מודרך מאפשרים לכל אדם ללמוד טכניקה חזקה ורבת עוצמה לטפל בעצמם או באחרים. דמיון מודרך הינו תהליך עבודה טיפולי המשלב תרגילי הרפיה מסוגים שונים המבוססים על הדרכת הדמיון של המטופל. הדרכה זו מאפשרת לבצע שינויים בתת מודע של המטופל.

בזמן הטיפול מונחה המטופל לדמיין מצבים שונים, להתרכז בנשימות שלו ולהרפות את גופו באופן מלא. לאחר שמתקבלת הרפיה מלאה המטפל מקבל גישה נקייה יותר לתת מודע של המטופל. ברגע שערוץ זה נפתח יכול המטפל לסייע למטופל לפתור בעיות קיימות או לחזק יכולות מסוימות.

לימודי דמיון מודרך ו-NLP 

לדמיון מודרך יש 3 נקודות מפתח :

  • עצימת עיניים והתמקדות בנשימה
  • התמקדות בכל השרירים בגוף והרפייתם אחד אחרי השני
  • הדרכת המטופל לתאר בדמיונו אזור טבעי ומרגיע

ברגע שהמטופל מגיע למצב הרפיה מלא ניתן לכוונו לביצוע שינוי חיובי בתת מודע

NLP הוא כלי עוצמתי נוסף אשר בשילוב עם דמיון מודרך יכול לאפשר לכל אדם להגיע להישגים בלתי נתפסים ולבצע שינוי מהפכני בחייו. ה- NLP  מעניק למטפל את היכולת להבין את המטופל טוב יותר, למצוא את הנקודות אשר דורשות שינוי ולסייע לו להתגבר עליהן. ה-NLP שם דגש על שפת גוף, טון דיבור ובחירת מילים נכונה אשר מסייעות להעביר את המסר בצורה חיובית ובטוחה, לעורר אמון מצד המטופל (ראפור) ולהגיע לתוצאות תוך פרק זמן קצר. הדבר חשוב משום שלא כל מטופל יכול לעבור תהליך של דמיון מודרך, כך לדוגמה דמיון מודרך אינו מומלץ עבור סובלים מדיכאון קליני או משתמשים בתרופות פסיכיאטריות.

אפרת ננר– שינוי מחשבתי חיובי

על מנת ללמוד כיצד להשתמש בדמיון מודרך וב- NLP בצורה מקצועית, ניתן להירשם לסדנה של אפרת ננר אשר במשך שנים עסקה בתחום האימון האישי והעסקי, יעוץ ארגוני, דמיון מודרך ו-NLP. הידע הרב שצברה ממגוון תחומים הנוגעים לפסיכולוגיה של האדם ולאופן הפעולה של המוח, מאפשרים לכל אדם להתגבר על המכשולים שעוצרים אותו בחיים ולהגיע להצלחה שהיא מעבר לכל דמיון.

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


מאמרים נוספים
ייעוץ ארגוני
ייעוץ ארגוני  ייעוץ ארגוני הינו יעוץ הניתן לארגונים במטרה לשפר את התפקוד שלהם ואת התהליכים המתרחשים בהם. הייעוץ נועד לאפשר לארגון להתמודד עם סביבה דינמית המשתנה ללא הרף מהפן הלוגיסטי, האנושי  ובכל המתרחש בשוק. המאה ה- 21 מאופיינת באי יציבות בכל...
קורס NLP
קורס NLP למנחים מטרתו של קורס NLP הוא לתת לתלמיד את הכלים לעזור לאנשים לבצע שינוי משמעותי בחייהם. שינוי זה מתבצע על ידי הבנה עמוקה ואמיתית של האופן בו המוח פועל והדרך לתכנת אותו מחדש. מכיוון שהמוח פועל בצורה של מסגרות, התניות,...
הסוד להצלחה כולם מכוונים ושואפים להצליח אך רק 10% מאוכלוסיית העולם נחשבים "מצליחנים". אם כן, מה מבדיל את המצליחנים מכל השאר? כיצד אם כן הם עושים זאת ? מה הם עושים שאחרים, שרוב, נרתע מלעשות? כשבוחנים מקרוב את מהות ההבדל, ניתן להבחין שמקור השוני נעוץ בדרכי החשיבה. כי חשיבה יוצרת מציאות ולדמיון אין סוף ! לא פעם נוכחנו שעבודה קשה אינה מביאה בהכרח להצלחה. גם יצירת חזון והעמדת מטרות לא מביאים תמיד את התוצאה הרצויה. מסתבר שחוץ מלתוצאה, ישנן עוד סיבות להבדל. מסתבר שכשיוצרים חזון ומסמנים מטרות, יש לסמן גם את ההנאה הנלוות להישג. המצליחנים אינם בוחלים בשום עבודה או פעילות כי הם מכוונים לתוצאות מהנות. המטרה שלהם חזקה מספיק כדי ליצור לעצמם את ההרגל לעשות דברים שהם לא אוהבים לעשות ובכך להשיג את מטרתם. כישלונות מושפעים מהרצון לדרכים מהנות, ונוטים להיות שבעי רצון מתוצאות של עשיית דברים שאותם הם אוהבים לעשות" ( גריי) כאן נעוץ ההבדל בין המצליחנים לבין האחרים כיצד רוכשים הרגל לעשות דברים שלא אוהבים? האם יש טכניקה או אסטרטגיה? אכן זוהי אסטרטגיה שבה נעזר האדם להשיג את יעדיו ולסגל אותה תכנית-על, זו היא המוטיבציה. היא היא המפתח לשינוי. מידת המוטיבציה שיש לאדם היא שתקבע את מידת האנרגיה אותה ישקיע האדם בשינוי. (מוטיבציה = מידת הכח בו משתמשים כדי להתגבר על מכשול או קושי) אם כן, כדי להצליח יש: 1. לרכוש הרגל "לעשות דברים שלא אוהבים לעשות". 2. להציב מטרה שתאפשר לא להתחשב כיצד נראית הפעולה להשגתה. כפי שתבע מארק טווין (לעניין אחר): תרקוד - כאילו לא מתבוננים בך, תשיר - כאילו לא שומעים אותך, תאהב - כאילו לא פגעו בך מעולם, ותחיה - כאילו שאתה בגן עדן.
קידום באינטרנט קידום באינטרנט