אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


לימודי NLP

לימודי NLP הם מסוג הלימודים שיכולים לשנות את חייו של הלומד. לא רק שהשינוי מתרחש בחייו שלו אלא שאותו אדם מסוגל להביא לשינוי משמעותי בחייהם של אנשים רבים אחרים. הידע והכלים העוצמתיים שמקנים לימודי NLP הם המפתח להצלחה, לשינוי ולהתגברות על מכשולים אשר נראו בלית.
ה-NLP, או בשמו בעברית ניתוב לשוני פיזיולוגי, הוא מעיין תכנות מחדש של המוח בעזרת טכניקות ומיומנויות פסיכולוגיות אשר יוצרות שינוי בדפוסי מחשבה ואמונות הטבועות במוחנו. שיטה זו מביאה לשינוי משמעותי הן בתקשורת עם הסביבה והן בתקשורת הפנימית של האדם עם עצמו, גופו ונפשו.

בסיס לימודי NLP 

הבסיס של ה-NLP נובע מן ההנחה כי כל אדם מגדיר את המציאות באופן שונה. כל מקרה הינו סובייקטיבי, כל אירוע מתפרש על ידי כל אדם בצורה שונה לגמרי כאשר פרשנות זו מושפעת מן האמונות, התפיסות והתרבות ממנה הגיע אותו אדם. הבנה זו פותחת דלת לא רק לשינוי אמיתי אלא גם מאפשרת קבלה והכלה של השונה מתוך הבנה כי יש אינספור פרשנויות לכל אירוע וכי אין אמת אחת.

במוחנו קיימים תהליכים אוטומטיים שאיננו מודעים אליהם ועל ידי גישה לאותו תכנות עמוק הקיים אצל כל אדם ניתן להביא לשינוי בגישה, בהשקפת העולם ובמגבלות שאנו שמים לעצמנו בדרך להתפתחות אישית. שינוי ערכים נוקשים, הצפת טראומות ושינוי אמונות מקבילות הם רק חלק מן הדברים אותם תוכלו ללמוד אצל אפרת ננר.

לימודי NLP – הכל בראש ונתון לשינוי

תהליך אותו מציעה אפרת ננר כולל שימוש במגוון טכניקות ותורות אותן למדה במהלך השנים אשר שילובן יוצר מודל עבודה חדש ומהפכני המבטיח להביא כל אדם לתוצאות מפתיעות תוך פרק זמן קצר. מודל העבודה מוביל אנשים לבצע שינוי במחשבה אשר מוביל לשינוי במציאות שלהם בעבודה, בזוגיות ובחיי המשפחה. על ידי התגברות על מחשבות מגבילות ואמונות שליליות יכול כל אדם להסיר את המחסומים המגבילים אותו ולהגשים את החלומות הכי גדולים שלו. קורס NLP יכול להניב תוצאות להצלחה אחרי מספר מפגשים.

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


מאמרים נוספים
קידום באינטרנט קידום באינטרנט