אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


סדנאות העצמה אישית

סדנאות העצמה אישית הם אחת המתנות הכי גדולות שכל אדם יכול להעניק לעצמו. כל אחד מאיתנו נולד עם סט כלים מסוים, ככל שאנו מתבגרים אנו מגדילים את ארסנל הכלים הזה, לומדים, מקבלים ניסיון ומתפתחים בקצב שונה. התפתחות זו איננה תמיד קשורה רק ליכולות האמיתיות של אדם ובמקרים רבים ההתפתחות אינה עומדת בקנה אחד עם הפוטנציאל שלו. סביבה שלילית, אמונות מקבילות או טראומות מן העבר עשויות להיות הדבר אשר מונע מאותו אדם לממש את עצמו, אך הודות למודעות הרבה שיש כיום לפיתוח עצמי יש מגוון דרכים להתמודד עם סוגיה זו.

סדנאות העצמה אישית והיתרונות

אנשים רבים שמעו על המושג של סדנאות להעצמה אישית אך לא כולם בטוחים האם הדבר טוב בשבילם. עבור הרוב המוחלט של האנשים התשובה היא כן – סדנה מסוג זה יכולה לתרום למגוון רחב של האנשים, גם לאלה המרגישים שהם מצליחים בחייהם.

בחנו את עצמכם בעזרת השאלות הבאות:

  • האם אני מרוצה מן האופן בו חיי מתנהלים ?
  • האם יש תכונה שהיתי רוצה לשנות, להעלים או להוסיף לאופי ?
  • האם אני ממצה את מלוא הפוטנציאל שלי ?
  • האם אני נמצא במקום בו דמיינתי שאהיה ?
  • האם אני קם עם מוטיבציה בבוקר ?
  • האם יש לי יעדים ארוכי טווח אליהם אני שואף ?
  • האם אני באמת מאושר ?

במידה ועניתם על חלק מן השאלות הללו בשלילה או אפילו אם אינכם בטוחים מהי התשובה לאחת או יותר מהשאלות האלה – מקומכם איתנו. הגיעו לסדנת העצמה אישית אשר תביא אתכם להצלחה הגדולה מכל דמיון.

סדנאות העצמה אישית – בדרך ליעד הבא שלך

הצבת יעדים הינה דבר חשוב מאין כמוהו. הדרך ליעד הבא שלכם עוברת דרך תכנית האימון והסדנאות השונות אותן מעבירה אפרת ננר, מומחית לאימון אישי, עסקי וייעוץ ארגוני. הודות לשנים רבות בתחום ואינספור מתאמנים אשר עברו תהליכי אימון מוצלחים פיתחה אפרת ננר שיטה ייחודית המאפשרת לכל אדם לממש את עצמו, לפתח את יכולותיו החבויות ולהתקדם בחיים בצורה משמעותית בלי להסתכל לאחור.

הסדנאות מתאימות לצוותי ניהול, קבוצות חשיבה, פיתוח מנהלים וכן לקבוצות לרעיון או נושא משותף.

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


מאמרים נוספים
הסוד להצלחה כולם מכוונים ושואפים להצליח אך רק 10% מאוכלוסיית העולם נחשבים "מצליחנים". אם כן, מה מבדיל את המצליחנים מכל השאר? כיצד אם כן הם עושים זאת ? מה הם עושים שאחרים, שרוב, נרתע מלעשות? כשבוחנים מקרוב את מהות ההבדל, ניתן להבחין שמקור השוני נעוץ בדרכי החשיבה. כי חשיבה יוצרת מציאות ולדמיון אין סוף ! לא פעם נוכחנו שעבודה קשה אינה מביאה בהכרח להצלחה. גם יצירת חזון והעמדת מטרות לא מביאים תמיד את התוצאה הרצויה. מסתבר שחוץ מלתוצאה, ישנן עוד סיבות להבדל. מסתבר שכשיוצרים חזון ומסמנים מטרות, יש לסמן גם את ההנאה הנלוות להישג. המצליחנים אינם בוחלים בשום עבודה או פעילות כי הם מכוונים לתוצאות מהנות. המטרה שלהם חזקה מספיק כדי ליצור לעצמם את ההרגל לעשות דברים שהם לא אוהבים לעשות ובכך להשיג את מטרתם. כישלונות מושפעים מהרצון לדרכים מהנות, ונוטים להיות שבעי רצון מתוצאות של עשיית דברים שאותם הם אוהבים לעשות" ( גריי) כאן נעוץ ההבדל בין המצליחנים לבין האחרים כיצד רוכשים הרגל לעשות דברים שלא אוהבים? האם יש טכניקה או אסטרטגיה? אכן זוהי אסטרטגיה שבה נעזר האדם להשיג את יעדיו ולסגל אותה תכנית-על, זו היא המוטיבציה. היא היא המפתח לשינוי. מידת המוטיבציה שיש לאדם היא שתקבע את מידת האנרגיה אותה ישקיע האדם בשינוי. (מוטיבציה = מידת הכח בו משתמשים כדי להתגבר על מכשול או קושי) אם כן, כדי להצליח יש: 1. לרכוש הרגל "לעשות דברים שלא אוהבים לעשות". 2. להציב מטרה שתאפשר לא להתחשב כיצד נראית הפעולה להשגתה. כפי שתבע מארק טווין (לעניין אחר): תרקוד - כאילו לא מתבוננים בך, תשיר - כאילו לא שומעים אותך, תאהב - כאילו לא פגעו בך מעולם, ותחיה - כאילו שאתה בגן עדן.
הרפיה ודמיון מודרך
סיפור באחד מימי דצמבר הקרים, הגיע לבית הרב איש צעיר שזה אך נישא. "מבקש אני מהרב'ה שיתפלל עבורי לחיים טובים, לפרנסה טובה ולילדים נבונים. ענה לו הרב: ה' נתן לך את החיים, מה יקרה בהם, השאיר לך". כך גם אנו, חיים יש...
דמיון מודרך
אימון אישי ורגשי באמצעות דימיון מודרך דמיון מודרך הוא שיטה המשמשת להשפעה על המצב הנפשי של האדם על ידי שימוש בדמיון. באמצעות הדמיון מופעל תת המודע ומאפשר להעלות סיטואציות, אירועים או תחושות מהעבר, לעבדם מחדש ע"י המוח הקדמי ולהגיע לתובנות מותאמות...
קידום באינטרנט קידום באינטרנט