אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


קורס דמיון מודרך

דמיון מודרך הינו כלי עוצמתי אשר ניתן לבצע בעזרתו שינוי משמעותי בחייו של כל אדם. כאשר קורס דמיון מודרך מתבצע תחת שרביטו של מנחה מומחה המאפשר לרכוש מיומנות זו על מנת ליישמה על אנשים הזקוקים לעזרה בחייהם. כל אדם בנוי ממערך אמונות ותפיסות הנובעות מחינוך מהבית, תרבות, סביבת חברים, אירועי עבר, טראומות, הצלחות לצד כישלונות, מערכות יחסים ועוד.

מערך תפיסות זה הינו כה מגובש וכה טבוע במעמקי הזיכרונות עד כי אין אנו שמים לב עד כמה הוא משפיע על תפיסת המציאות שלנו בחיי היומיום. תפיסת מציאות סובייקטיבית זו קובעת את האופן בו אנו קולטים את הסביבה כמו גם את האופן בו אנו מגיבים אליה

קורס דמיון מודרך מסייע 

תבנית התגובה של כל אדם אל המתרחש קובעת את הרגשות שהוא חווה, את הפעולות שהוא עושה וכתוצאה מכך את מידת הצלחתו. מכיוון שמדובר בדפוס חשיבה מקובע הרי שהגישה אליו והניסיון לשנותו עשוי להיות מורכב אם בכלל.

כאן בדיוק נכנס הנושא של הדמיון המודרך. דמיון מודרך מאפשר להיעזר בכוח הדמיון על מנת להשיג מטרות באופן מודע. המונחה נכנס למצב מדיטטיבי כאשר ברקע מתנגנת מוסיקה העוזרת להגיע למצב הרפיה. כאשר הגוף רפוי והמוח עוצר את המחשבות שרצות בראש ניתן "לשוחח" באופן חפשי עם תת המודע ולהדריך את האדם למספר נקודות :

  • איתור משאבים פנימיים וחיזוקם על מנת לקבל כוחות לעבור את התהליך
  • פתיחת צוער אל העבר לאיתור שורש הבעיה
  • הגדרת השינוי והתהליך שיש לבצע בפועל
  • דמיון מודרך לעתיד, להטמעת השינוי בעתיד וכך לקבע את השינוי ולשמרו

קורס דמיון מודרך לחשיבה טובה יותר

קורס דמיון מודרך תחת הדרכתה של אפרת ננר יכול להביא כל אדם לפסגות חדשות. על ידי אימוץ תבניות חשיבה חיוביות, זניחת מחשבות מגבילות מן העבר והצבת מטרות בעזרתן ניתן להגיע לצמיחה והתפתחות אישית של כל אדם המעוניין לבצע שינוי משמעותי ולצאת לדרך חדשה.

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


מאמרים נוספים
לימודי דמיון מודרך
לימודי דמיון מודרך מאפשרים לכל אדם ללמוד טכניקה חזקה ורבת עוצמה לטפל בעצמם או באחרים. דמיון מודרך הינו תהליך עבודה טיפולי המשלב תרגילי הרפיה מסוגים שונים המבוססים על הדרכת הדמיון של המטופל. הדרכה זו מאפשרת לבצע שינויים בתת מודע של...
הסוד להצלחה כולם מכוונים ושואפים להצליח אך רק 10% מאוכלוסיית העולם נחשבים "מצליחנים". אם כן, מה מבדיל את המצליחנים מכל השאר? כיצד אם כן הם עושים זאת ? מה הם עושים שאחרים, שרוב, נרתע מלעשות? כשבוחנים מקרוב את מהות ההבדל, ניתן להבחין שמקור השוני נעוץ בדרכי החשיבה. כי חשיבה יוצרת מציאות ולדמיון אין סוף ! לא פעם נוכחנו שעבודה קשה אינה מביאה בהכרח להצלחה. גם יצירת חזון והעמדת מטרות לא מביאים תמיד את התוצאה הרצויה. מסתבר שחוץ מלתוצאה, ישנן עוד סיבות להבדל. מסתבר שכשיוצרים חזון ומסמנים מטרות, יש לסמן גם את ההנאה הנלוות להישג. המצליחנים אינם בוחלים בשום עבודה או פעילות כי הם מכוונים לתוצאות מהנות. המטרה שלהם חזקה מספיק כדי ליצור לעצמם את ההרגל לעשות דברים שהם לא אוהבים לעשות ובכך להשיג את מטרתם. כישלונות מושפעים מהרצון לדרכים מהנות, ונוטים להיות שבעי רצון מתוצאות של עשיית דברים שאותם הם אוהבים לעשות" ( גריי) כאן נעוץ ההבדל בין המצליחנים לבין האחרים כיצד רוכשים הרגל לעשות דברים שלא אוהבים? האם יש טכניקה או אסטרטגיה? אכן זוהי אסטרטגיה שבה נעזר האדם להשיג את יעדיו ולסגל אותה תכנית-על, זו היא המוטיבציה. היא היא המפתח לשינוי. מידת המוטיבציה שיש לאדם היא שתקבע את מידת האנרגיה אותה ישקיע האדם בשינוי. (מוטיבציה = מידת הכח בו משתמשים כדי להתגבר על מכשול או קושי) אם כן, כדי להצליח יש: 1. לרכוש הרגל "לעשות דברים שלא אוהבים לעשות". 2. להציב מטרה שתאפשר לא להתחשב כיצד נראית הפעולה להשגתה. כפי שתבע מארק טווין (לעניין אחר): תרקוד - כאילו לא מתבוננים בך, תשיר - כאילו לא שומעים אותך, תאהב - כאילו לא פגעו בך מעולם, ותחיה - כאילו שאתה בגן עדן.
יועצים ארגוניים
יועצים ארגוניים  יועץ ארגוני הוא אחד הכלים החזקים העומדים לרשות ארגון. יועצים אלה מגיעים על מנת לנתח את ה-DNA של הארגון, את המבנה שלו, את אופן קבלת החלטות והתרבות הארגונית בכלל, את הנהלים ואלמנטים רבים אחרים. דרך בחינת אלמנטים אלה בעזרת...
קידום באינטרנט קידום באינטרנט