אפרת ננר
רוצים להתייעץ?
לחצו כאן ומלאו פרטיכם

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


קורס NLP

קורס NLP למנחים

מטרתו של קורס NLP הוא לתת לתלמיד את הכלים לעזור לאנשים לבצע שינוי משמעותי בחייהם. שינוי זה מתבצע על ידי הבנה עמוקה ואמיתית של האופן בו המוח פועל והדרך לתכנת אותו מחדש. מכיוון שהמוח פועל בצורה של מסגרות, התניות, טראומות, לקחים מן העבר ומאפיינים נוספים – הרי שניתן לבחון לעומק כיצד מתקבעות במוחנו מחשבות ואמונות המשפיעות עלינו ביום יום. השלב הבא יהיה לשנות את האופן בו מחשבות אלה מתקבעות בעתיד ולשנות את המחשבות הקיימות כך שיובילו את האדם למקומות של צמיחה ושגשוג.

קורס NLP להצלחה אישית

לכל אדם יש תכונות אינטראקטיביות בהן הוא שולט אשר כוללות התנהגות המתבטאת כלפי חוץ, מחשבות וכדומה. במקביל ישנן התנהגויות אוטומטיות שאנו לא שולטים בהן כמו הרגלים שלעיתים הרסניים, תפיסות המגדירות אותנו, התפרצויות, טראומות, זיכרונות הטמונים עמוק בתת מודע ועוד.

שיטת ה-NLP יכולה לעזור לכל אדם בחיי היומיום שלו על ידי שינוי תבניות החשיבה וההתנהגות האוטומטית והאינטראקטיבית שלו. כוחה של מתודולוגיה זו בשילוב בין שלושה תחומים מדעיים שהם נוירולוגיה, בלשנות ומדעי ההתנהגות. שילוב זה מאפשר "לשדרג" את המוח על ידי תכנות מחדש של התכונות האינטראקטיביות והאוטומטיות אשר מונעות מאיתנו להגיע ליעדים ולממש את הפוטנציאל שלנו.

תורת ה-NLP יכולה לעזור באינספור תחומים כמו :

 • עמידה מול קהל
 • הצלחה במבחנים
 • הצלחה בתחרויות ספורט
 • התגברות על טראומות מהילדות
 • שיפור הביטחון העצמי
 • מכירות
 • חרדה חברתית
 • יצירת קשרים בינאישיים
 • מציאת זוגיות
 • יחסים במשפחה
 • ועוד

אפרת ננר – העצמה אישית

תהליך העצמה אישית איננו תהליך קל אך מדובר בתהליך חשוב מאין כמוהו. אנשים רבים בוחרים להשפיע בדברים חומריים כמו בגדים או מוצרי חשמל אך שוכחים להשקיע בדבר הכי חשוב : בהם עצמם. שמי אפרת ננר ואני מזמינה אתכם להתחיל בתהליך של שיפור עצמי על- ידי טיפולים ולימודי NLP, דמיון מודרך ועוד, אשר יוביל לפריחה באינספור תחומים כמו קריירה, זוגיות ואיכות חיים. פנו אלי כעת ויחד נתחיל בתהליך צמיחה עם תוצאות מובטחות.

פגישת היכרות עבור אימון אישי או/ו עסקי, חינם.


מאמרים נוספים
לימודי NLP
לימודי NLP הם מסוג הלימודים שיכולים לשנות את חייו של הלומד. לא רק שהשינוי מתרחש בחייו שלו אלא שאותו אדם מסוגל להביא לשינוי משמעותי בחייהם של אנשים רבים אחרים. הידע והכלים העוצמתיים שמקנים לימודי NLP הם המפתח להצלחה, לשינוי ולהתגברות...
טיפול NLP
טיפול NLP מה זה ? טיפול NLP או בשמו המלא Neuro Linguistic Programming, עיסוקו בשינוי דפוסי חשיבה שכליים של האדם. תורת ה – N.L.P פותחה בשנות ה-70 בארה"ב. משך הטיפול מהיר יחסית ונע בין 10 ל - 15  פגישות לשם השגת מטרה...
הסוד להצלחה כולם מכוונים ושואפים להצליח אך רק 10% מאוכלוסיית העולם נחשבים "מצליחנים". אם כן, מה מבדיל את המצליחנים מכל השאר? כיצד אם כן הם עושים זאת ? מה הם עושים שאחרים, שרוב, נרתע מלעשות? כשבוחנים מקרוב את מהות ההבדל, ניתן להבחין שמקור השוני נעוץ בדרכי החשיבה. כי חשיבה יוצרת מציאות ולדמיון אין סוף ! לא פעם נוכחנו שעבודה קשה אינה מביאה בהכרח להצלחה. גם יצירת חזון והעמדת מטרות לא מביאים תמיד את התוצאה הרצויה. מסתבר שחוץ מלתוצאה, ישנן עוד סיבות להבדל. מסתבר שכשיוצרים חזון ומסמנים מטרות, יש לסמן גם את ההנאה הנלוות להישג. המצליחנים אינם בוחלים בשום עבודה או פעילות כי הם מכוונים לתוצאות מהנות. המטרה שלהם חזקה מספיק כדי ליצור לעצמם את ההרגל לעשות דברים שהם לא אוהבים לעשות ובכך להשיג את מטרתם. כישלונות מושפעים מהרצון לדרכים מהנות, ונוטים להיות שבעי רצון מתוצאות של עשיית דברים שאותם הם אוהבים לעשות" ( גריי) כאן נעוץ ההבדל בין המצליחנים לבין האחרים כיצד רוכשים הרגל לעשות דברים שלא אוהבים? האם יש טכניקה או אסטרטגיה? אכן זוהי אסטרטגיה שבה נעזר האדם להשיג את יעדיו ולסגל אותה תכנית-על, זו היא המוטיבציה. היא היא המפתח לשינוי. מידת המוטיבציה שיש לאדם היא שתקבע את מידת האנרגיה אותה ישקיע האדם בשינוי. (מוטיבציה = מידת הכח בו משתמשים כדי להתגבר על מכשול או קושי) אם כן, כדי להצליח יש: 1. לרכוש הרגל "לעשות דברים שלא אוהבים לעשות". 2. להציב מטרה שתאפשר לא להתחשב כיצד נראית הפעולה להשגתה. כפי שתבע מארק טווין (לעניין אחר): תרקוד - כאילו לא מתבוננים בך, תשיר - כאילו לא שומעים אותך, תאהב - כאילו לא פגעו בך מעולם, ותחיה - כאילו שאתה בגן עדן.
קידום באינטרנט קידום באינטרנט